Etkinlik Örnekleri

23 Nisan Taç Yapma Etkinlik Örnekleri

 

Salgın dolayısıyla evde kaldığımız şu günlerde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını da evde çocuklarla birlikte kutlayacağız. Onların çocukluklarının en özel günlerinden bir tanesi olan 23 Nisan’ı bu yıl evde yapacağımız etkinliklerle güzelleştireceğiz.  Okul öncesi çocuklar için en vazgeçilmez etkinliklerden bir tanesi olan taç yapma etkinliğini bu kez 23 Nisan temalı olarak tasarlayacağız. Aşağıda mavi indirme linkiyle size birbirinden farklı 23 Nisan Taç  yapma etkinlik örneklerini görebileceksiniz.

 

Bu etkinlik için ihtiyacını olan şey bir yazıcı ve a4 kağıdıdır. Yapımı oldukça basit olan ancak bir o kadar da hatıra açısından değerli olan 23 Nisan taç tasarımlarına isterseniz çocuğunuzun adını yazabilir hatta günümüzün konusu olan Coronavirüs konulu mesajlar da ekleyebilirsiniz.

İşte sizler için derlediğimiz 23 Nisan Taç Tasarımları

23 Nisan Taç Kalıbı 1

23 Nisan Taç Kalıbı 2
(butiketkinlik. com sitesinden alıntıdır.)

23 Nisan Taç Kalıbı 3
(mebders. com ‘dan alıntıdır.)

23 Nisan Taç Kalıbı 4
(madamteacher .com’dan alıntıdır)

Yukarda paylaştığımız 23 Nisan Taç kalıplarını biz siyah beyaz şeklinde paylaşmaya özen gösterdik ki, çocuklar istedikleri şekilde boyayarak sadece bir taç yapma etkinliği olarak değil aynı zamanda 23 Nisan boyama etkinliği olarak da bu yazımızdan faydalansınlar istedik.

Ayrıca 23 Nisan’da başka neler yapabiliriz diye düşünüyorsanız. BU YAZIMIZI tıklayarak evinizin duvarında bir 23 Nisan panosu oluşturabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.