Etkinlik Örnekleri

Araba Boyama Sayfaları – Şimşek Mcqueen Boyama Sayfaları

Özellikle erkek çocukların her ne tür etkinlik olursa olsun her zaman haz aldıkları temalardan bir tanesi de kuşkusuz arabalardır. Arabalarla ile olan hemen hemen her türlü etkinlik erkek çocukların en çok ilgisini çeken konulardan bir tanesi olur. Böyle olmasının en büyük sebebi ise neredeyse bir gelenek sayılabilecek “erkek çocuklara oyuncak araba alma” düşüncesidir diyebiliriz. Biz de bu yazımızda biraz da erkek minikleri düşünerek onlar için araba boyama sayfaları paylaşacağız. Aşağıda paylaştığımız 6 farklı araba boyama sayfasını dilediğiniz gibi çıkarabilir ve çocuğunuzla birlikte kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

Bu etkinliği yapmak içinse ihtiyacınız olan tek şey yazıcıdır. Yazıcıdan çıktısını aldığınız araba boyama sayfasını çocuğunuza verip boyamasını isteyerek hayal gücünü geliştirmesine katkı sağlayabilirsiniz. Araba boyama etkinlik örneklerini sözü daha fazla uzatmadan sizinle paylaşalım ve ardından da bu etkinliği nasıl daha zengin bir hala getirebiliriz onlardan bahsedelim. İşte araba boyama sayfaları:

Araba boyama sayfası 1

Araba boyama sayfası 2

Araba boyama sayfası 3

Araba boyama sayfası 4

Araba boyama sayfası 5

Araba boyama sayfası 6 (Şimşek Mecqueen Boyama Sayfası budur)

(Görseller alıntıdır)

Eğer bir Şimşek Mecqueen boyama sayfası indirmek istiyorsanız fazla vakit kaybetmeden direk 6 numaralı boyama etkinliğini indirebilirsiniz diye parantez içinde belirtmek istedik.

Şimdi gelelim araba boyama etkinliklerini nasıl daha zengin bir hale getirebiliriz. Aslında aşağıda verdiğimiz bir kaç tavsiyeyi sadece araba boyama etkinliklerinde değil neredeyse bütün boyama etkinliklerinde kullanabilirsiniz.

Çocuğunuz boyama işlemine başlamadan araba boyama sayfasında kaç tane araba gördüğünü, o arabanın güzel olup olmadığını ve daha önce bu arabanın aynısından görüp görmediğini sorabilirsiniz.

Boyama aşamasına geçildiğinde ise çocuğunuzla konuşmaya devam edebilirsiniz. Burada konuşmak için ve yeni yeni konular üretmek için en iyi yapacağınız şey sizin de çocuğunuzla birlikte aynı araba boyama sayfasını boyamak olacaktır. Eğer siz de çocuğunuzla birlikte bir araba boyuyorsanız onunla konuşmak için bir sürü haklı sebebiniz olacaktır.

Boyama etkinliğiniz bittiğinde ise çocuğunuzla kendi boyadığınız sayfayla çocuğunuzun boyadığı sayfanın arasındaki farklılıklar hakkında konuşabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.