Etkinlik Örnekleri

Ev Boyama Sayfaları (1)

Hem kızların hem de erkeklerin ortak boyama etkinliklerinden birisi olabilecek 5 adet ev boyama sayfasını aşağıda mavi başlıkları tıklayarak indirebilirsiniz.

Ev Boyama Sayfası 1

(kaynak: wecoloring. com)

Ev Boyama Sayfası 2

(kaynak: picsart)

Ev Boyama Sayfası 3

(kaynak: entitlementtrap. com)

Ev Boyama Sayfası 4

(Kaynak: etsy. me)

Ev Boyama Sayfası 5 

(Kaynak: picklic)

Yukarda paylaştığımız 5 adet ev boyama sayfası ile çocuğunuzun kaliteli vakit geçirmesini sağlayabilir ve ona renkleri nasıl iyi kullanacağını gösterebilirsiniz. Çocukların yapmayı en çok sevdikleri etkinliklerden bir tanesi olan boyama etkinlikleri hem görseller bakımından hem de kullanılan boyalar bakımından binlerce çeşitliliğe sahip oldukları için boyama etkinliklerinden kolay kolay sıkılmazlar. Ayrıca kesinlikle unutmayın ki, çocuklar boyama yaparken her ne boyarlarsa boyasınlar mutlaka boyadıkları şeyle arasında bir içsel konuşma olduğuna inanırlar. Önlerindeki bir yazıcı çıktısı yada fotokopi kağıdı onlar için konuşan bir arkadaş olabilir. Öyle ki onlar yukarıdaki ev boyama sayfalarından bir tanesini boyarken bile evin içinde kimlerin yaşadığını, hangisinin kendi odası olabileceği gibi ya da evin bahçesinde hangi oyunları oynayabileceği gibi konulardan size yada kendisine bahsedebilir.

Ev boyama etkinlikleri sırasında çocuğunuzun hayal gücüne katkıda bulunmak istiyorsanız yada boyadığı ev ile ilgili başka hayaller kurmasına olanaklar sağlayan sorular sorabilirsiniz. Ayrıca aynı ev boyama sayfasını da siz kendiniz için de hazırlayarak onunla birlikte boyayabilirsiniz. Unutmayın ki çocuklar yetişkinlerle yaptıkları etkinliklerden tek başına yaptıklarından çok daha fazla zevk alırlar. Ev boyama etkinliklerini çeşitlendirmek adına farklı boya türlerini kullanabilirsiniz. Örneğin 1 numaralı ev boyama sayfasını kuru boya ile boyadıktan sonra 2 numaralı ev boyama sayfasını sulu boya ile boyayabilirsiniz.

Hemen hemen her yazımızda dile getirdiğimiz gibi unutmayın ki, çok basit bir etkinliği zenginleştirmek tamamen sizin hayal gücünüzle sınırlıdır.

 

Etiketler: , , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.